Ankara Aytek Şehirler Arası Nakliyat Ankara 'da Taşıma işlemlerinde Firma olarak her zaman kalite ve hizmeti ön plana çıkarmayı amaçlamaktayız. Bu kapsamda taşıma yapmadan önce bazı ayrıntılı çalışmalar yaparak işimizi en az sorunla ve müşterilerimizi memnuniyet içerisinde bırakma gayreti içerisinde bulunmaktayız. Öncelikle taşıma işlemi için bizlere başvuran müşterilerimizin evlerine deneyimli ve tecrübeli Ekspertiz göndererek taşınacak olan eşyaların ve ürünlerin durumları kontrol edilir, nasıl bir araç ile taşınacağı ve taşıma sırasında hangi önlemlerin alınabileceği incelenir. Ayrıca ekspertizler taşıma işlemi için müşteriden talep edilecek olan ücreti de bu kontrol işlemlerinden sonra netleştirir. Ekspertiz sayesinde alınan bilgiler ile hem taşıma işlemi için kullanılacak araç ayarlanmakta , hem taşıma işlemi yapılacak olan eşyaların sigorta işlemleri tamamlanmakta hem de bölgeye gidecek taşıma ekibinin nasıl bir yük ile karşılacağı, nasıl bir güvenlik önlemi alacağı , nasıl bir paketleme yapacağı gibi bilgiler elde edilmektedir.

Ankara şehirlerarası nakliyat, ev eşyalarının nakliyesinde profesyonel bir taşıma sistemidir. Özünde eşyaların zarar görmeden bulundukları konumda sökümleri ve ambalajlamaları yapılarak başka bir eve nakliyesi ile tekrar montajları yapılarak kullanıma hazır hale getirilmesi işlemi mahiyetindeki Ankara Aytek Şehirler Arası Nakliyat, uzman ve bu alanda eğitimli kadroyla hizmet veren bir firmanın sistemli organizasyonuyla mümkün hale gelmiş ve eşya sahibine herhangi bir zorluk bırakmadan taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlamıştır..

Taşınma konusunu ciddi şekilde kolaylaştırsa da, işinin gerçekten ehli bir Şehirler Arası Nakliyat firması bulabilmek oldukça zordur. Uzman kadrosu, kapalı kasalı şehirler arası nakliyat araçları ve kaliteli hizmet içeren kurumsal yapısı ile güven veren bir firma bulabilmek ciddi bir araştırma gerektirebilmektedir.

7Yorum

 1. Yorumlar
  Berdan Kara
  3 Ocak, 2017

  Biz şehirlerarası nakliyat hizmeti aldık bu firmadan sorunsuz ve güzel bir şehirlerarası evden eve aldık diyebilirim.Teşekkürler

  • Yorumlar
   Rıza Cankuş
   16 Ocak, 2017

   Tahin sebebi ile Ankara'dan şehirlerarası nakliye hizmeti aldık iyiydi ve tavisye edilecek bir firma

   • Yorumlar
    Nurten Gümüş
    05 Şubat, 2017

    Bizim ev 10.katta idi ve geldiler eşyaları topladılar araça yüklediler.Şehirlerarası taşındık biz ve şehirlerarası nakliyat işini çok iyi yapıyorlar.

    • Yorumlar
     13 Şubat, 2017

     İnternetten bulduk bu firmayı güzel bir iş çilik ile bizim şehirlerarası nakliyat sıkıntımızın üstesinden geldi tşk edrim.

  • Yorumlar
   Zehra Taş
   16 Mart, 2017

   Bizim dükkanda sıkıntılar vardı taşınmamız gerekiyordu bize çok yardım oldular ve şehirlerarası taşıdılar tavsiye edilecek bir nakliye şirketi

 2. Yorumlar
  Necdet Tamak
  03 Nisan, 2017

  Şehirlerarası nakliye işini çok iyi yaptıklarını söylemeliyim adamlar arı gibi çalışıyor

Yorum Yap